כך תוכלו לנפוש ולבלות במחירים הטובים ביותר!

כך תוכלו לנפוש ולבלות במחירים הטובים ביותר!

איך זה שתמיד השכנים שלכם משלמים פחות, העמיתים בעבודה מוצאים דילים מצוינים ורק אתם משלמים ביוקר? לשמחתכם, צרכנות נבונה היא משהו נרכש, כאשר כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לטפח כלפיה מודעות. לפניכם, טיפים שאימוצם עשוי לחסוך לכם לא מעט, ולשדרג את חווית הבילוי שלכם די הרבה!

"טריקים" צרכניים לקבלת המחירים הטובים ביותר!

אולי תופתעו, אך אתם ובעלי העסקים השונים חולקים מטרה משותפת: להרוויח! בעוד אתם רוצים ליהנות מדילים בעלות הוגנת (להשאיר כמה שיותר כסף בכיס), בעלי העסקים רוצים ליהנות מקהל מבקרים (להבטיח כמה שיותר הכנסות). לפניכם, מספר שיטות צרכניות-חכמות שיאפשרו לכם ליהנות מכל העולמות – פעילויות אטרקטיביות במחירים אטרקטיביים:

  • "הטריק הקלאסי" – הקופונים – בכדי ליהנות ממחירים טובים אינכם צריכים לצאת מהקופסא, אלא פשוט להישאר ממש כאן! אנחנו ב"מסלול ירוק" שמחים להציע לכם מגוון אדיר של קופונים לבתי עסק במרחב הכפרי. למה תוכלו לצפות? אחוזי הנחה משמעותיים והטבות ייחודיות לקונים דרך האתר! ההמלצה שלנו: לפני שאתם סוגרים דיל מול בית העסק, בדקו אם יש לו הסדר איתנו.

  • מה דעתכם על חופשה באמצע השבוע? – יש רק דבר אחד שישראלים אוהבים יותר מלנפוש: לנפוש במרחב הכפרי! כבר שנים שהצימרים בקיבוצים ובמושבים נהנים מביקוש גבוה, שעם התפרצות נגיף הקורונה הפך גבוה אפילו יותר. לטובת אלו מכם שלא יודעים, ימים בשבוע וחודשים בשנה משפיעים באופן ישיר על מחירי הלינה בצימרים. הפער בין חופשה בימים ראשון-שלישי ובין חופשה בחמישי-שבת, יכול להגיע למאות שקלים! חסכו אותם!

  • רכישת דיל כקבוצה – אתם מתכננים לעצמכם חופשה במרחב הכפרי עם עוד המון זוגות חברים? חכו רגע לפני שאתם סוגרים את הדיל. במידה וכל משפחה תפנה לבעל הצימר עצמאית ותסגור לעצמה חדר בבית אירוח / צימר, הרי שהמחיר שיוצע יהיה "מחיר מחירון". עם זאת, בעת שתפנו לבעל העסק ותציגו את עצמכם כקבוצה ("אנחנו קבוצה של 7 משפחות..."), יתכן ותקבלו מחיר של קבוצה, או לכל הפחות הטבות נלוות ששוות כסף.

  • בדקה ה-90 – אפשרות אחת העומדת לרשותכם היא להבטיח את מקומכם (באטרקציות / בתי האירוח) מבעוד מועד. אפשרות נוספת? להמתין לדקה ה-90. היתרון: מחירים של "הרגע האחרון" עשויים לחסוך לכם עשרות ועד מאות שקלים! החיסרון: עד הרגע האחרון לא תוכלו לדעת היכן אתם צפויים לבלות, מה שעלול לפגוע לכם בתכנון, כך ש"הטריק" הזה מומלץ לספונטניים שבחבורה.

  • בדקו היטב מי מחברי הקבוצה צריך לשלם... – ועוד דבר אחד שלא כולם מודעים אליו: ישנן פעילויות מסוימות שהכניסה אליהן לא בהכרח מותנית בתשלום. וכעת נסביר: במקרים מסוימים, יתכן ובן משפחה/חבר קבוצה, ייהנה מכניסה חופשית לפעילות או אתר מסוימים. לדוגמא: ילדים מתחת לגיל מסוים שאינם צריכים בכרטיס, פנסיונרים, לוחמים ועוד. ולכן, לפני שאתם ממהרים לרכוש כרטיסים, בדקו היטב מהם תנאי הכניסה.

כדאי לבדוק

אז למה אתם מחכים? צאו לנפוש ולבלות במרחב הכפרי – בקיבוצים, במושבים ובמועצות המקומיות. המרוויחים העיקריים? אתם!