אטרקציות בקיבוצים - שאתם חייבים להכיר

פירוט להלן:

  • מסלולי אופניים – במרחבים הכפריים ניתן לאהוב מחדש את האופניים. שימו לב, יש לא מעט אזורים קסומים בהם מסלול אופניים הוא דבר נפלא ומיוחד במינו. ניתן להכיר נופים חדשים, להריח מקרוב צמחים לא מוכרים, לראות את השמים מזווית חדשה ולנקות את הראש מהיום יום הסוער והמאתגר. מסלול אופניים באזור הקיבוצים הוא רעיון מעולה.
  • סדנאות – זה כבר לא דבר חדש שסדנאות ממלאות תפקיד חשוב מאוד בימי שיא או גיבוש. במידה ואתם מחפשים אטרקציה שווה בקיבוצים כדאי לשקול רעיון של סדנאות. ניתן למצוא לא מעט סדנאות, חלקן בנושאים כפריים וחלקן בנושאים כלליים סדנאות מקצועיות עשויות להעשיר אותנו במידה רבה ולתת לנו המון עניין וחוויות.
  • ייצור – תהליכי ייצור הם תחום מרתק, לילדים ולא רק. בקיבוצים ניתן להכיר מפעלי בוטיק שונים כמו יקבים, מפעלי שוקולד ועוד כהנה וכהנה. במהלך הייצור יש למידה ובמקומות מסוימים גם התנסות. ואם יש טעימות, אין טוב מזה. חוויה מרתקת ומיוחדת במידה שלא כדאי להחמיץ אותה!
  • מסלולי הליכה בטבע – לפגוש את הטבע באופן ישיר זו חוויה בפני עצמה. ניתן לצאת למסלולים בטבע, זה כולל הליכה מאתגרת בין חולות, סלעים ומצוקים. מסלול הליכה טוב הינו מסלול שמציע לכם אתגר לצד נופים וחוויות. אז נעלו נעלי הליכה טובות וצאו לטייל בטבע. פגשו אזורים בלתי מוכרים, נשמו אוויר פסגות רענן ותיהנו מכל רגע במרחב הכפרי.
  • חקלאות וקטיף – האהבה לטבע מפעמת בכם? אטרקציה שכוללת ביקור במטע יכולה להיות הדבר המלהיב עבורכם!