מכירות אונליין - מחשבים מסלול מחדש

מכירות אונליין – כשמיקומכם הגיאוגרפי לא רלוונטי עוד

סביר מאד להניח כי אם הייתם מקבלים שקל אחד בכל פעם שבאוזניכם היה נשמע צמד המילים "משבר הקורנה", הייתם היום מאד עשירים. אז למרות שהיה יכול להיות זה אידיאלי, כעסק עליכם להמציא את עצמכם מחדש ולהתאים את עצמכם למגמות, דפוסים וכן, גם משברים.

אז נכון, לפני הכל הקורונה היא משבר. עם זאת, ישנם אלו שהחליטו שלא להרים ידיים ולנסות לשמר ואף להעצים את הפעילות העסקית גם בנסיבות המורכבות. כעסקים הפועלים במועצות מקומיות, מושבים, קיבוצים ובמרחב הכפרי, גם בפניכם פתוחה ההזדמנות להתרחב, להרוויח ולשמח לקוחות נוספים באמצעות מכירות אונליין.


למכור אונליין בימי משבר הקורונה? כן!

הקורונה היא לא רק משבר בריאותי עולמי, אלא גם משבר חברתי וכלכלי. מסיבה זו, בעלי עסקים רבים תוהים האם זהו הזמן הנכון בעבורם להשקיע בהקמת חנות לטובת מכירות אונליין. בפועל, לא במקרה רבים תופשים את "משבר" הקורונה כ"הזדמנות" הקורונה: גם (ואולי בעיקר) בימים אלו, בשיאו של המשבר, יש לכם הזדמנות להגיע לקהלים שטרם נחשפו אליכם! מדוע דווקא למכור אונליין?

  • העובדה: למרות המשבר הכלכלי, חל"תים וחוסר הוודאות – אנשים ממשיכים לקנות.
  • אנשים מעדיפים לרכוש אונליין – בקניון האינטרנטי הגדול, ולא לצאת מביתם למרכזי קניות, חנויות ואזורי מסחר.
  • בתקופות של סגר/הגבלות על העסקים, הדרך היחידה שלכם למכור ושל הקונים לקנות היא בדיגיטל.


היתרונות הבולטים של מסחר אונליין – כל מה שחשוב לדעת

  • השקעה ראשונית נמוכה עם דמי תפעול נמוכים עד אפסיים - הקמת חנות באינטרנט דורשת מכם השקעה כספית נמוכה המבוססת על הקמת אתר / פרסום אתר בפורטל וקידום העסק. ממה אתם פטורים עם מסחר ברשת? תשלום דמי שכירות, שכר עובדים, תנאים סוציאליים, שיפוצים, תיקונים, ביקורים של אנשי מקצוע וחשבונות חודשיים.
  • מגיעים לעוד ועוד לקוחות. בקלות. – לא מעט בעלי עסקים בקיבוצים ובמושבים, מעידים כי ההכנסות שלהם נשענות בעיקר על מבקרים ותיירות פנים. המשמעות היא שאל החנויות שלהם מגיעים לרוב בחגים, חופשות וסופי שבוע. עם חנות אינטרנטית, כל יום הוא חג! אל חנות אונליין נכנסים מבקרים מכל הארץ ובכל שעה ביום! שימו לב כי מדובר על ערוץ משלים לחנות הפיסית שלכם, כך שבזמן שאתם משרתים לקוח פרונטלית, ממשיכות להתבצע עסקאות נוספות באתר.
  • החנות פתוחה 365 ימים בשנה, 24 שעות ביממה – שעות פתיחה לחנות? לא כשמדובר על מכירות אונליין! כשאתם עוצמים את העיניים, החנות נשארת פתוחה, כך שטכנית יכולות להתבצע עסקאות בכל רגע נתון. כל שניה שהחנות שלכם באוויר היא פוטנציאל להכנסה, רווח ולקוח חדש ומרוצה.
  • מתאימים את עצמכם למציאות הנוכחית – אתם מרגישים כי ישנה ירידה בהכנסות בעקבות משבר הקורונה? הירידה במכירות בתקופה זו היא תוצר של שינוי בדפוסי והרגלי הצריכה של הלקוחות. הלקוח לא מגיע עד לחנות הפיסית שלכם? החנות תגיע עד למחשב האישי שלו!


"חנות אונליין יכולה להגדיל את ההכנסות והרווחים?"

חד משמעית, כן! המרחב הדיגיטלי הינו מרחב פתוח ואין בו גבולות. אם עד כה התבססתם על מכירת מוצרים ושירותים לקהל מהקיבוץ, המושב או המועצה המקומית, כעת תוכלו להציע את מרכולתכם לכל הציבור הישראלי – מצפון ועד דרום. הנוסחה פשוטה: ככל שהעסק שלכם ייחשף ליותר עיניים, כך עולה הסבירות לעלייה בהיקף המכירות.

אין לכם עדיין אתר?

כדאי לכם להכיר את הפלטפורמה של ישראכרט להקמת חנות בקליק - ישראכרט החנות האינטרנטית

החנות האינטרנטית של ישראכרט הינה המערכת המובילה בישראל להקמת חנויות אינטרנטיות על דומיין העסק. השירות כולל הקמה, סליקה, מבצעים, שליחויות וחשבוניות -הכל במקום אחד, כך שהעסק יכול להתרכז במכירה ושיווק.

היכנסו לאתר להתרשמות ולקבלת מידע נוסף >>