חגיגת אהבה במרחב הכפרי – המלצות חמות לקראת ט

אתם מהזוגות שחוגגים את אהבתם בכל יום ומודים עליה בכל לילה? במידה ותשובתכם חיובית, אנחנו מנחשים שלראשכם מבליחה המחשבה איך תחגגו את ט"ו באב. רגע לפני שאתם ממהרים לרכוש מתנות אחד לשנייה ולהסתפק בעוד ערב ביתי, חכו. בט"ו באב, יום האהבה ע"פ המסורת היהודית, ראוי שתחגגו ותקדשו את אהבתכם בפעילות זוגית, מעצימה ורומנטית. לפניכם, 5 רעיונות מעולים לחגיגת אהבה במרחב הכפרי בישראל!

שירו את אהבתכם - הקלטת שיר זוגית

לכל זוג יש את "השיר שלו", ומהו השיר שלכם? את שיר האהבה הפרטי שלכם – המייצג אתכם כזוג, תוכלו להקליט! במידה וטרם יצא לכם להקליט באולפן קלטות, דעו כי זו פעילות חובה שצריך לעשות לפחות פעם בחיים! הציוד המקצועי, המנטור המוסיקלי ותא ההקלטה – כל אלו יהפכו את צלילי האהבה שלכם למלודים הרבה יותר. בפעם הבאה שתשירו את "השיר שלכם", לא תצטרכו להיות המלווים של הזמר המקורי, אלא שתוכלו לשיר על הקלטתכם.

חלומות מתוקים על אהבה - לינה בצימר במרחב הכפרי

מקום נוסף שבו תוכלו לחבק ולחגוג את הרומנטיקה הוא צימר במרחב הכפרי. לעתים, כל מה שאתם צריכים בכדי לשמוע את פעמוני האהבה הוא קצת שקט – מהעיר הגדולה ומהשגרה. המרחבים הפתוחים, ציוץ הציפורים והאוויר הצח – האם אתם צריכים יותר מזה? המרחב הכפרי בישראל, הכולל את הקיבוצים, המושבים והמועצות המקומיות, גדוש בצימרים ובבתי אירוח מפנקים.

שישים דקות של אהבה – חדר בריחה

ואם אתה נמנים בין ההרפתקנים שבחבורה, הנה פעילות זוגית מדליקה שאתם עשויים לאהוב: חדר בריחה! אז מה לחדר בריחה ולפעילות זוגית בט"ו באב? עם כניסתכם לחדר, עליכם לאחד כוחות ולעבוד כזוג – בשיתוף פעולה מלא! ההצלחה בפעילות – יציאה מהחדר בתוך שישים דקות, מותנית ביכולת ההקשבה שלכם זה לזו, לקיחת סיכונים משותפת ואמונה הדדית אחד בשנייה. חדרי הבריחה מספקים אתגר לצד הנאה, מתח לצד התרגשות ובעיקר – הזדמנות לחוות חוויה זוגית ייחודית!

עופו על אהבתכם – טיסה בכדור פורח

תוכלו לחוות את המרחב הכפרי בטיולים רגליים, ברכיבה על אופניים ובמסלול טרקטורונים. ומה אם בא לכם לגמוע את הנופים המרהיבים של הקיבוצים והמושבים ממעוף הציפור? טיסה בכדור פורח בשעת הזריחה, תעניק לכם רגעים של רומנטיקה טהורה! אם אתם מחפשים פעילות זוגית בלתי נשכחת, כזו שתעיף אתכם לעננים ותגביר את קצב פעימות ליבכם (מהתרגשות כמובן!), צאו למסע של אהבה בכדור פורח.

אוהבים לאפות מהלב? סדנת אפיה!

אתם אוהבים ללוש בצקים ולזלף קרמים מושחתים? אתם אוהבים מתוק, אך אוהבים יותר להמתיק לבן/בת הזוג? הביעו את אהבתכם זה לזו בסדנת אפייה במרחב הכפרי! הסדנאות שמות את הדגש על ההתנסות המעשית-חווייתית, למידת טכניקות מקצועיות ואיך לא – טעימת התוצרים.

כאן בפורטל שלנו, ממתינות לכם שלל הטבות לאטרקציות ופעילויות זוגיות לט"ו באב! אז איך אתם תחגגו את יום האהבה שלכם?