צילומי זוגיות, משפחה וניו-בורן במרחב הכפרי!

אנחנו לא מכירים, אך מנחשים כי יש לכם סמרטפון. למעשה, אולי אתם קוראים את השורה הזו כעת מהמכשיר החכם שלכם. דבר נוסף שאנחנו מנחשים הוא שאתם מצלמים באמצעות הסמרטפון לא מעט. הסלפי – כבודו במקומו מונח! עם זאת, מתי בפעם האחרונה (אם בכלל) הצטלמתם בצורה מקצועית? אם אתם לא מצליחים להיזכר, כנראה שהגיע הזמן! התוצרים המקצועיים יוכלו לשמש אתכם כחומרים למצגת יום הולדת, מיתוג מזכרות לאירוע או פשוט כמזכרת נעימה. אז למה אתם מחכים? תרגלו חיוכים, תאמו יום צילום וצרו לעצמכם חוויה-מזכרת ייחודית ובלתי נשכחת!

באיזה הרכב אתם תרצו להצטלם?

במרחב הכפרי – במושבים, במועצות המקומיות ובקיבוצים, תוכלו ליהנות מיום צילום חוויתי ומעצים עם כל הרכב שתבחרו! המשתתפים ביום הצילום נקבעים בהתאם למטרת הצילומים. לדוגמא:

  • צילומי זוגיות – יום צילומים שתכליתו לתעד בני זוג בשיא אהבתם. אמנם לא צריך סיבה מיוחדת בכדי להצטלם בזוג, אך במרבית המקרים הצילומים נערכים לקראת החתונה, בחגיגות יום האהבה/יום השנה, ביום הולדת וכן הלאה.
  • צילומי ניו-בורן – ישנן המון דרכים לחגוג את הלידה! אחת מהן? ביום צילומים! תינוקות גדלים בקצב בלתי נתפש, כך שתיעודם בימיהם הראשונים הוא בגדר חובה. הרכב המשתתפים בתמונה במקרה זה – ההורים ותינוקם, עם אפשרות לסשן תמונות עם סבא וסבתא.
  • צילומי משפחה מורחבת – עם ההורים והאחים, עם סבא וסבתא או בהרכב מלא עם הדודים ובני הדודים – רק אתם מחליטים! לפחות פעם אחת בחייכם, לכדו את משפחתכם לצילומי דורות. זו מזכרת מרגשת שערכה עולה עם השנים.

חשוב להדגיש: לצד אלו שאוהבים מאד להצטלם (יעידו על כך אלפי התמונות באלבום במכשיר), ישנם אלו שקצת פחות. פעמים רבות, הקושי להצטלם נובע מהצורך לביים סיטואציות או רגעים בצורה שאינה אותנטית. עם זאת, מי אמר שאתם צריכים לעשות משהו מלבד להיות אתם? ביום צילום מקצועי, הצלם ינחה אתכם להתנהל בטבעיות, תוך שהוא "יצוד" את הרגעים היפים והמרגשים ויספר אותם באמצעות תמונה.

ואילו עוד חוויות תוכלו להוסיף ליום הצילומים?

אז למה שתרצו להצטלם דווקא במרחב הכפרי?

ככל הנראה, מבליחה לראשכם כעת השאלה: "ישנם כל כך הרבה מקומות להצטלם בהם! למה שאבחר דווקא בקיבוץ, מושב או מועצה מקומית?". השאלה שלכם לגיטימית, ולפניכם – כל הסיבות מדוע המרחב הכפרי ראוי להיות "תפאורת" התמונות שלכם:

  • נופים מרהיבים, לוקיישנים מגוונים – המרחב הכפרי מאפשר לכם להצטלם במגוון לוקיישנים, וכך ליהנות מאלבום תמונות סופר-מגוון! תוכלו להתחיל את הצילומים ביקב, להמשיך לרפת, לחוות הדייג ומשם לאזור הקטיף.
  • פרטיות – אולי אחד החסרונות הגדולים ביותר שבצילום בערים הגדולות, הוא היעדר הפרטיות. במרחב הכפרי לעומת זאת, צפויה לכם חווית צילום אינטימית ופרטית – אתם והצלם.
  • אווירה ושקט מלטף – מלבד הסאונד הייחודי של הפלאשים, ישמע עוד צליל נוסף – אהוב, נעים ומלטף יותר: ציוץ הציפורים. מיטב הצלמים יעידו כי איכות התוצרים – התמונות, מושפעת באופן ישיר ממצבו הרגשי ומידת הנוחות של האובייקט בזמן הצילום. אתם כבר יכולים לנחש מה תהיה שביעות רצונכם מהחומרים המצולמים...