אטרקציות במרחב הכפרי ומסלולי חורף שווים – קומו והתהלכו בארץ!

אטרקציות במרחב הכפרי ומסלולי חורף שווים – קומו והתהלכו בארץ!

בקיץ מטיילים ובחורף נשארים בבית מתחת לשמיכה? לא באמת! רגע לפני שגם אתם מעבירים עוד סופשבוע קריר בבית החמים, הכירו גם אתם 4 אטרקציות במרחב הכפרי!

1.קיבוץ העוגן, "אופניים בעמק"

ישנם אלו שנוטים למסלוליים רגליים, לצד אלו שרוצים לגלות את הקסם שבמרחב הכפרי באמצעות אופניים. תוכלו גם אתם ליהנות משירות של השכרת אופניים באזור עמק חפר עם "אופניים בעמק"! השירות המוצע לכם כולל גם הכוונה והמלצה למסלולים, כך שלא תצטרכו לבזבז זמן מיותר על חיפוש לוקיישנים נבחרים, אטרקציות במרחב הכפרי שהן מרגשות ותצפיות מרהיבות.

2.מצפה אבירים, משק חפר
אמרתם מסלולי חורף אקסטרימיים? אמרתם טיול ריינג'רים ב"משק חפר"! אלו מכם שרוצים לחבק את הרומנטיקה החורפית, באווירה כפרית ומוריקה ובנסיעה בכלי שטח – זהו המסלול האידיאלי בעבורכם. ב"משק חפר" מציעים לכם מסלולי נסיעה באורכים שונים – משעה ועד כשלוש שעות. באפשרותכם לרכוש דיל מושלם הכולל גם מארז פיקניק מפנק, כך שכל שאתם צריכים הוא לנעול מגפיים ולצאת למסלול ריינג'ר אקסטרימי ביער אלונים.

3.מושב גאולים, "משק 6"

אי אפשר לדבר על מסלולי חורף מבלי לדבר על תותים. הפרי המתוק והאהוב כל כך, מזוהה מאד עם העונה הגשומה וב"משק 6" שבמושב גאולים, מזמינים אתכם ליהנות מקטיף תותים. המשק מתפרס על כ-30 (!) דונם, בו גדלים תותים ממגוון זנים. למרות שרבים תופשים את האטרקציה כ"אטרקציית ילדים", גם למבוגרים שבחבורה צפויה חוויה מתוקה, מספקת ומהנה.

4.מרחצאות געש, קיבוץ געש

אם אתם מחפשים אטרקציות במרחב הכפרי שהן גם מסלולי חורף, מי אמר שרק בעונת הקיץ תוכלו ליהנות מרחצה מפנקת במרחצאות? הכירו גם אתם את "מרחצאות געש"! במתחם ישנן 4 ברכות טבעיות וחמות, כך שאתם רק יכולים לדמיין את החוויה המפנקת הצפויה לכם: בחוץ – גשום וקר. בפנים – חמים ועוטף. אלו מכם שרוצים לשדרג את החוויה יכולים ליהנות גם מטיפולי ספא אישיים וסאונות רטובות ויבשות.

עוד בנושא

טיפים לבחירת אטרקציה או מסלול בחורף:

  • תיאום ציפיות: במידה ואתם יוצאים עם חברים נוספים/משפחות, תאמו ציפיות כך שכולכם תצאו מרוצים ומחויכים. הבטיחו מראש כי כל הרכב המטיילים מודע לאורך המסלול, מידת המורכבות שלו, שעת היציאה המומלצת והצפי לסיום.

  • התאמת המסלול למזג האוויר: המסלולים המתאימים לחורף מסווגים לרוב רק כ"מסלולי חורף", מבלי שישנה התייחסות ספציפית לימים גשומים/סערות וכיוצא בזה. טיפ אליכם: העניקו חשיבות למזג האוויר הצפוי ביום הטיול. לדוגמא: האם הגשם עלול להפריע לכם למסלול ריינג'רים, האם רוחות חזקות מצדיקות החלפה/קיצור של המסלול וכיוצא בזה.

  • הרכב המשתתפים: בחרו במסלול שמתאים לכל המשתתפים. כך לדוגמא, במידה ואתם יוצאים לטייל בהרכב משפחתי של הורים וילדים, הבטיחו כי המסלול מתאים באורכו ואופיו לכולם.

  • עלויות: מרבית המסלולים הרגליים, חינמיים. עם זאת, גם ישנם אתרים ואטרקציות במרחב הכפרי המותנים בתשלום. עם חיפוש הפעילות החורפית, התחשבו גם בתקציב העומד לרשותכם.